.

שבת קודש

שבת בתאילנד

שבת בבתי חב”ד תאילנד – רצף של מילים שהפך כבר מזמן לחוויה מרוממת של ישראלים רבים, אותם אנו מארחים באהבה רבה מדי שבוע.

עם כניסת השבת, נכנסת אוירה מרוממת לבתי חב”ד בתאילנד. שילוב של התרוממות הרוח, אחרי שבוע גדוש בחוויות מסעירות מהטיול בתאילנד ומפגש ביתי ישראלי על שולחן השבת. השבת נפתחת בקבלת שבת מסורתית, וממשיכה לסעודת שבת עם טעם ביתי ישראלי. ניחוחות השבת יציפו בכם רגשות רבים, שיהפכו לחוויה בלתי נשכחת עליה מדווחים המשתתפים הרבים שכבר זכינו לארח. יש משהו מיוחד להיות רחוק כל כך מהבית, עם ישראלים רבים, באוירה ביתית בשבת. אוירה שקשה לתאר במילים.

אנחנו רוצים להזמין אתכם, לשבת מיוחדת ובלתי נשכחת, באחד מבתי חב”ד תאילנד. אם אתם נמצאים עכשיו במהלך הטיול שלכם, אתם מוזמנים כבר לשבת הקרובה, ואם אתם מתכננים את הטיול שלכם, אנחנו מחכים לכם. 

הפרשת חלה

נשים יקרות, מדי שבוע, רגע לפני ששבת פורסת את קדושתה על העולם, אנחנו רוצים להזמין אתכן לאירוע העצמה נשי, המתרחש מדי יום חמישי בערב, בבתי חב"ד בבנגקוק ובפוקט. 

אירוע מרגש ועוצמתי הכולל מפגש אישי נשי, וכנשים נפגשות זה תמיד משהו מיוחד, לפתוח את הלב, ולשמוע על הכח והעוצמה הייחודיים שלנו.

במהלך הערב נבצע טקס הפרשת חלה, אליו קשורות סגולות רבות, של מציאת זיווג, פרנסה, בריאות, ועוד שלל סגולות שאתן מוזמנות להתברך בהן ולהכיר את המצווה המיוחדת הזו.

WhatsApp chat

באים לשבת?

אנחנו מחכים לארח אתכם בבתי חב"ד תאילנד לארוחת שבת חוויתית ומרגשת