הסיפור שלנו

בערב פסח בשנת תשנ"ב 1992 הגיע הרב יוסף חיים קאנטור לבנגקוק בירת תאילנד בשליחות קודש של הרבי מליובאוויטש, חסר אמצעים גשמיים, אבל עם הרבה תעצומות נפש, לערוך ליל סדר למטיילים היהודים במקום.

ללא רשתות חברתיות, באמצעות מודעות פרסום שחור לבן, פשטה השמועה בקרב המטיילים שרובם המוחלט היו ישראלים, על האירוע המתוכנן. חדר קטן באחד הגסט האוסים ליד אזור הקווסאן הושכר לטובת ליל הסדר, וההפתעה היתה רבה לראות מטיילים רבים שהגיעו לקחת חלק באותה חוויה היסטורית, שאותה הם לא שוכחים עד היום הזה. הרב יוסף חיים קאנטור נדהם מהצמא האדיר של המטיילים, ולאחר ששב לארה"ב לתקופת התארגנות קצרה, שב לבנגקוק, וקבע את בית חב"ד הראשון, סמוך לרחוב הקווסאן.

מאז ועד היום זכינו לארח באהבה רבה מעל שני מיליון יהודים! קראתם נכון, מעל שני מיליון יהודים, מכל גווני הציבור בארץ ובעולם, המרכיבים ביחד את הפסיפס המדהים של העם היהודי, שמצאו לב חם ואוהב בכל אחד מארבעת בתי חב״ד שנפתחו בסיעתא דשמיא בתאילנד במהלך השנים בערים בנגקוק, קוסמוי, צ׳יאנג מאי ופוקט. אנחנו כאן בזכות תמיכתם של יהודים מכל רחבי העולם, שנותנים לנו את הכח להמשיך הפעילות ולהרחיב אותה מדי יום!

כל אורח שזכה לקחת חלק באחת מהחוויות של חב"ד תאילנד, לוקח איתו חוויה אישית מיוחדת, אותה הוא ינצור בליבו, והיא תלווה אותו עוד שנים רבות. אם זה בשבתות הידועות והסוחפות של חב"ד תאילנד, בסדר פסח הגדול בעולם לישראלים המתקיים מדי שנה, בשאר חגי ישראל ובכל יום של חול.

גם היום, כמו בכל יום, אנחנו כאן עבורכם, בכל נושא, עם חוויות שיהפכו את הטיול שלכם למשהו מיוחד!

WhatsApp chat

אז אתם באים לשבת?
כמה אתם?